OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ОККО та центр «Джерело» розпочали у Львові благодійний збір макулатури на заправках

ОККО та центр «Джерело» розпочали у Львові благодійний збір макулатури на заправках
20 груд. 2018 р.

Сьогодні, 20 грудня, ОККО та дитячий навчально-реабілітаційний центр «Джерело» розпочали спільний проект зі збору макулатури на автозаправних комплексах мережі. Усі кошти, отримані за зібрану вторсировину, будуть спрямовані на реабілітацію 300 дітей з інвалідністю, якими опікується львівський центр.

«Тема соціальної відповідальності посідає важливе місце в діяльності нашої компанії. Тож, коли «Джерело» звернулося до нас з такою ініціативою – ми щиро її підтримали. Замовили й встановили на найбільш потокових комплексах спеціальні контейнери, щоб усі небайдужі могли залишити макулатуру й тим самим допомогти малечі. Адже кожен зібраний кілограм макулатури зможе зробити процес реабілітації вихованців «Джерела» більш зручним та якісним», - підкреслює керівник Департаменту корпоративних комунікацій мережі АЗК ОККО Ярослава Полякова.

На сьогодні у Львові встановлено 5 контейнерів для збору макулатури, знайти які можна за адресами:

- пр. Чорновола, 14;   

- вул. Рудненська, 1;

- вул. Володимира Великого, 58а;

- вул. Наукова, 2;

- вул. Вашингтона, 12.

Надалі ініціатори проекту планують розширювати перелік локацій, де можна буде здати макулатуру й долучитися до доброї справи.

«Всім вихованцям нашого центру ми прагнемо забезпечити комфортне перебування, навчання, адаптацію, а, відповідно, постійно потребуємо коштів на закупівлю обладнання, оплату роботи фахівців, облаштування приміщень тощо,– розповідає керівник відділу соціальних проектів та розвитку центру «Джерело» Наталя Сіреджук. –Тому допомога небайдужих завжди доречна. Соціальна відповідальність та солідарність з боку бізнесу мотивує нас іти далі та створювати нові можливості для дітей, яким особливо потрібна підтримка у житті».

Нагадаємо, що на АЗК мережі також встановлені контейнери для збору вживаних речей. Основними отримувачами такої допомоги є безпритульні, сироти, люди з інвалідністю, підопічні інтернатів та геріатричних закладів, вимушені переселенці та мешканці населених пунктів поблизу лінії розмежування на Донбасі. Усі речі передаються їм безкоштовно.

 

Поділися з друзями: