Так розпочалася екологічна програма з відновлення лісів та природної спадщини гір, яку GORO реалізує в межах довгострокової стратегії сталого розвитку та позитивного впливу на регіон.
Під час весняної лісокультурної кампанії у межах Волосянківського лісництва на ділянці площею 2,5 гектара висаджено 2000 молодих дерев: 500 однорічних саджанців модрини європейської, 500 однорічних саджанців дуґласії зеленої та 1000 трирічних саджанців ялиці. Обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство Львівської обласної ради «Галсільліс» обрало ці види з урахуванням особливостей території, яка не входить до зони прямої відповідальності майбутнього гірського курорту. До ініціативи разом із лісниками долучилися працівники команди GORO.
Саджанці цих хвойних порід упродовж наступних 4–5 років сягнуть висоти щонайменше 2–3 метри, формуючи потужну кореневу систему, що сприятиме укріпленню ґрунтів і відновленню балансу лісової екосистеми, важливого чинника для збереження екологічної рівноваги регіону. Символічно, що саме у цей період має завершитись створення основних об’єктів першої черги GORO — так ліс зростатиме разом із гірським курортом.
Команда GORO разом з «Галсільлісом» вже працює над ідентифікацією наступних ділянок для наступних етапів лісовідновлення. Висадження 2000 дерев — лише початок масштабної програми, що матиме реальний і довготривалий екологічний ефект.
«Ми свідомо обрали ділянку для лісовідновлення поза межами території курорту GORO, бо бачимо розвиток регіону цілісно. Відповідальний бізнес має брати участь у покращенні середовища, з яким він взаємодіє. Ми хочемо, щоб природа довкола GORO розвивалась у своєму темпі, що у майбутньому слугуватиме спільною цінністю як для гостей курорту, так і для мешканців регіону», — зазначив Василь Даниляк, СЕО групи компаній ОККО та співзасновник GORO Mountain Resort.
«Партнерство з GORO демонструє, як відповідальний бізнес може стати справжнім агентом змін у сфері збереження природи. Це не просто висадка дерев — це приклад того, як приватна ініціатива інтегрується у довгострокову екологічну стратегію регіону. Ми раді, що GORO вийшов за межі власної території, це приклад синергії природи, громади та бізнесу, яка здатна створювати не тимчасові, а стійкі, глибокі зміни в екологічному балансі Львівських Карпат», — наголосив Іван Підгородецький, керівник ОКСЛГП «Галсільліс».
«Для нас розвиток природи навколо курорту — це не просто важлива ініціатива, а й частина нашої соціальної місії. Ми прагнемо, щоб і гості, які приїжджатимуть у майбутньому, і місцеві мешканці завжди бачили заліснені, яскраво зелені, доглянуті гори. Саме тому GORO започатковує традицію щорічної висадки дерев. Ми хочемо залишити слід для майбутніх поколінь — приклад того, як турбота про природу і відповідальність за довкілля починається сьогодні. Це про любов до землі, про дбайливе ставлення до навколишнього світу і про наше спільне майбутнє», — пояснив CEO GORO Mountain Resort Володимир Гаразд.
Про GORO Mountain Resort
ОККО Group розпочала будівництво масштабного рекреаційного проєкту GORO Mountain Resort у жовтні 2024 року. Його загальна площа становить майже 1200 га, з яких 360 га заплановано для гірської та лижної інфраструктури, а понад 800 га — для розвитку готельних, комерційних і рекреаційних об’єктів. На цій території протягом 15 років, окрім 25 готелів на 5150 номерів, планують побудувати 41 лижну трасу завдовжки 75 км зі 342 га засніження, дві сучасні гондольні канатні дороги та 11 крісельних канатних доріг, а також Welcome- та Mountain-центри.
Перша черга GORO загальною площею 127 га стартувала біля села Волосянка, розташованого за 5 км від селища Славсько Львівської області. Тут передбачені 10 лижних трас завдовжки 13 км зі 50 га засніження, найдовша гондольна канатна дорога (2,8 км) та два сучасні крісельні витяги довжиною 1,5 км.
Будівництво першого готельного комплексу гірського курорту розпочалось у лютому 2025 року. Проєкт загальною площею 48 000 кв. м включає три дизайнерські готелі на 415 номерів, з яких 13 000 кв. м відведено під комерційну та розважальну інфраструктуру. Це один із п’яти готельних комплексів першої черги GORO, що об’єднає 9 готелів на 1100+ номерів із розвиненою рекреаційною інфраструктурою: спа-зонами, басейнами, ресторанами, дитячими та бізнес-просторами. Реалізацією готельної нерухомості курорту займається інвестиційно-девелоперська компанія GORO Development, яка входить до складу OKKO Group. Вона відповідає за розробку архітектурних концепцій, будівництво, функціональне та рекреаційне наповнення, а також залучення інвестицій у готельний бізнес.
ОККО Group у GORO Mountain Resort виступає єдиним власником, основним інвестором, майстер-девелопером, забудовником та оператором для забезпечення гармонійного розвитку та цілісної концепції всесезонного рекреаційного проєкту. Для створення міжнародного формату ОККО Group залучила австрійських експертів світового класу: PKF Hospitality (інвестиційний аналіз та концепція), ILF Group (майстер-план та лижна інфраструктура) та Doppelmayr/Garaventa Gruppe (проєктування системи витягів та канатних доріг).