OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ОККО АГРОТРЕЙД

Адреса:
вул. Пилипа Орлика, 24/1, м. Київ, 04070
Про компанію

«ОККО Агротрейд» – це новий бізнес-напрямок холдингу OKKO GROUP, створений у 2016 році з метою комплексно задовільнити найнагальніші потреби агробізнесу, а саме забезпечити їх високоякісним пальним, найкращими міндобривами та допомогти з реалізацією врожаю.

Компанія вже розпочала фінансування сільгоспвиробників під зерно майбутнього врожаю на загальну суму 1 мільярд гривень, а в наступному маркетинговому році має намір збільшити обсяги такого фінансування до 3 мільярдів гривень. 

Форвардна програма, запропонована «ОККО Агротрейд» – унікальний комплексний продукт, що дозволяє агровиробникам отримати у потрібний момент на основних етапах виробництва пальне від мережі «ОККО» та мінеральні добрива з можливістю розрахуватись за них після збору врожаю вирощеними культурами. Страхування ризиків за взаємними товарними операціями сторін бере на себе страхова компанія «Універсальна», яка також входить до холдингу OKKO GROUP. Ставка такого страхування є значно нижчою від аналогічних пропозицій на ринку.

За своєю вартістю послуги «ОККО Агротрейд» є найбільш конкурентними на ринку.На відміну від практики банківського кредитування, де сільгоспвиробник передає в заставу своє майно, з «ОККО Агротрейд» такою заставою виступає майбутній урожай. Це фіксується договором застави або аграрною розпискою – досить новим для України, але дуже зручним та сучасним інструментом. В рамках програми вже фінансується вирощування основних культур зернової групи,а надалі планується співпраця і з виробниками гречки, гороху, інших бобових та ріпаку.

Серед суб’єктів, які подали заявки на участь у форвардних програмах від «ОККО Агротрейд», є як фермери з ділянками у 500 гектарів, так і компанії з угіддями в декілька тисяч гектарів. Пройти процедуру учасника програми може кожен зацікавлений агровиробник. Експерти «ОККО Агротрейд» впродовж одного дня готові провести експрес-аналіз можливості надання фінансування.

Поділися з друзями: