OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт
Завантаження...
OKKO GROUP - Офіційний Вебсайт

ФАБРИКА КАВОВИХ РІШЕНЬ

Адреса:
вул. Героїв Сталінграду, 8, корп. 1, м. Київ, Україна, 04210
Про компанію

«Фабрика кавових рішень» (Coffee Solutions Factory) пропонує комплексне рішення для кавового бізнесу, а саме: професійне кавове обладнання, сервісне обслуговування і високоякісні сорти кави та чаю. Зусилля компанії направлені на створення для клієнта універсальної кавової концепції, що має на меті підвищення його прибутків, та пропозицію смачних кавових напоїв стабільної якості.

 «Фабрика кавових рішень»– ексклюзивний дистриб'ютор в Україні німецько-швейцарської компанії Melitta Professional CoffeeSolutionsGmbH&Co. KG, яка спеціалізується на виробництві професійних, повністю автоматичних кавових машин, а також французьких традиційних постових кавомашинReneka.

Компанія обирає кращих європейських обсмажувальників, які проводять суворий відбір регіонів вирощування та дотримуються повного циклу контролю якості. «Фабрика кавових рішень» пропонує: бельгійську каву Rombouts (ця компанія з 1966 року є ексклюзивним постачальником Королівського двору Бельгії), німецьку елітну каву та чай Hermann, а також швейцарську каву Merkur (третього за обсягами обжарювання світового виробника).

Поділися з друзями: